02-19-2020, 08:26 PM
(02-17-2020, 10:13 PM)Millhouse Wrote: Same here. Two sausage biscuits or McMuffins cost $2 total. But get egg on them, its about $6 for both. That's $4 for two eggs. Just on that principle alone I hate buying them with eggs lol, but yeah they also taste better homemade.
I used to stop and get a sausage mcmuffin every morning. I wanted the sausage and egg muffin but I couldn't force myself to spend the extra $2.25 for the egg.
![[Image: 4CV0TeR.png]](https://i.imgur.com/4CV0TeR.png)